Zpět na výpis

Kouzelná vila s ohromujícím výhledem na moře

4 1
ID: PT0181

Mistrovské dílo umístěné nad golfovým hřištěm s bazénem a střešní terasou a ohromujícím výhledem na moře v lokalitě Vale do Lobo…

Čtěte více

54 274 500 Kč

2 100 000 €

1 820 131 £

2 532 523 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila se dá nazvat mistrovským dílem umístěným nad vyhlášenou 15. a 16. jamkou golfového hřiště Ocean Course. Nemovitost se pyšní nádhernými výhledy na moře a to jak ze salonku, tak ze střešní terasy. Její další výhodou je, že se nachází v docházkové vzdálenosti od krásné pláže Vale do Lobo. Vila se rozkládá na pozemku 620 m2 a její užitná plocha činí 450 m2. Nemovitost se skládá vstupní haly v americkém stylu vedoucí do obývacího pokoje a plně vybavené moderní kuchyně. Hala je opatřena velkými posuvnými dveřmi vedoucími do areálu vyhřívaného bazénu o rozměrech 4x8 m. Dále zde najdete 1 ložnici s vlastní koupelnou a 2 ložnice se společnou koupelnou. Hlavní ložnice má oddělenou šatnu a vlastní koupelnu. Z terasy vede venkovní schodiště k velké střešní terase s BBQ oblastí a ohromujícím výhledem na moře z obou stran nemovitosti. Na pozemku je parkovací místo. Vila je plně klimatizovaná, opatřená alarmem a podlahovým topením, na zahradách je automatický zavlažovací systém. V tento moment se stavba vily dokončuje a klient si stále ještě může vybrat podlahy, kuchyni a styl koupelen.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247