Zpět na výpis

Kouzelná vila pár kroků od pláže v Baia Santa Reparata

4 1 ano 300m
ID: IT0994

Vila s výhledem na moře na severní Sardínii

Čtěte více

31 681 000 Kč

1 300 000 €

1 128 602 £

1 423 226 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Impozantní vila s výhledem na moře a bazénem v zálivu Baia Santa Reparata na severní Sardínii. Pár kroků na pláž Santa Reparata.

LOKALITA: V docházkové vzdálenosti najdete minimarket, restauraci, bar a půjčovnu vodních sportů. Centrum Santa Teresa di Gallura, odkud vyjíždějí trajekty na Korsiku se nachází asi 3km od domu. Letiště Costa Smeralda v Olbii je vzdáleno 60km.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato luxusní, ale zároveň velmi útulná a příjemná vila je obklopena rozlehlou zahradou o ploše asi 2.000m2. V zahradě je umístěn bazén oválného tvaru. K dispozici je několik venkovních parkovacích míst. Domu dominuje velký obývací pokoj, ze kterého je vchod na prostornou zastřešenou terasu s výhledem na moře. Dále zde najdete kuchyni spojenou s jídelnou, 3 ložnice a 2 koupelny. První patro má vlastní vstup, takže je možné ho používat jako dependance a disponuje samostatným apartmánem s obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí, koupelnou a další nádhernou terasou. Nemovitost se nachází v perfektním stavu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247