Zpět na výpis

Kouzelná vila pár kroků od pláže v Baia Santa Reparata

4 1 ano 300m
ID: IT0994

Vila s výhledem na moře na severní Sardínii

Čtěte více

32 058 000 Kč

1 300 000 €

1 160 345 £

1 253 980 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Impozantní vila s výhledem na moře a bazénem v zálivu Baia Santa Reparata na severní Sardínii. Pár kroků na pláž Santa Reparata.

LOKALITA: V docházkové vzdálenosti najdete minimarket, restauraci, bar a půjčovnu vodních sportů. Centrum Santa Teresa di Gallura, odkud vyjíždějí trajekty na Korsiku se nachází asi 3km od domu. Letiště Costa Smeralda v Olbii je vzdáleno 60km.

POPIS NEMOVITOSTI: Tato luxusní, ale zároveň velmi útulná a příjemná vila je obklopena rozlehlou zahradou o ploše asi 2.000m2. V zahradě je umístěn bazén oválného tvaru. K dispozici je několik venkovních parkovacích míst. Domu dominuje velký obývací pokoj, ze kterého je vchod na prostornou zastřešenou terasu s výhledem na moře. Dále zde najdete kuchyni spojenou s jídelnou, 3 ložnice a 2 koupelny. První patro má vlastní vstup, takže je možné ho používat jako dependance a disponuje samostatným apartmánem s obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí, koupelnou a další nádhernou terasou. Nemovitost se nachází v perfektním stavu.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247