Zpět na výpis

Kouzelná vila 250m od moře v oblasti Gallura

3 250m
ID: IT0937

Samostatná vila v klidné poloze nedaleko moře na severní Sardinii

Čtěte více

14 099 800 Kč

580 000 €

482 374 £

658 039 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Krásná dobová vila obklopená zahradou jen 250 metrů od pláže v severní části Sardinie blízko Santa Teresa Gallura.

POLOHA: Vila se nachází v Terravecchii asi 250 metrů od moře a 3km od centra rušného rybářského přístavu Santa Teresa Gallura, kde najdete všechny služby centra města. V okruku 3-4km najdete krásné pláže. Mezinárodní letiště Costa Smeralda v Olbii je vzdáleno asi 60 km, stejně jako přístavy Golfo degli Aranci a Olbia Porto. Ze Santa Teresa Gallura jezdí několik trajektů denně na nedalekou Korsiku.

POPIS NEMOVITOSTI: Vila byla postavena na začátku 70. let minulého století a zachovává si veškeré kouzlo. Velké venkovní verandy jsou ideální pro venkovní stolování a sladkou relaxaci během dlouhých letních dnů. Plně oplocená zahrada o rozloze asi 1 000 metrů čtverečních zajišťuje vynikající soukromí. Je zde také umístěn zděný gril. Na střeše vily je sluneční terasa, další prostor perfektní pro volné chvíle. Uvnitř vila disponuje velkým obývacím pokojem s krbem a samostatnou otevřenou kuchyní. Chodbou se dostanete do noční zóny, kterou tvoří 3 prostorné manželské ložnice a 2 koupelny. Vytápění zajišťují plynové radiátory. Je možné dále nemovitost rozšířit o 2 koupelny, přikoupit sousedící pozemek o rozloze 1600 m2 za 30.000 EUR nebo také postavit na zahradě bazén.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528