Zpět na výpis

Kouzelná venkovská vila v San Pantaleo

3
ID: IT1198

Sardinské stazzo n prodej v nádherné venkovské oblasti u San Pantalea

Čtěte více

22 145 850 Kč

870 000 €

744 373 £

936 558 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Kouzelný venkovský statek, tzv. stazzo, postavený v typickém sardinském stylu s hojným použitím kamene obklopený velkým pozemkem na klidném místě v oblasti San Pantaelo, jen pár minut jízdy autem na Smaragdové pobřeží.

San Pantaleo je idylické městečko vypínající se nad Smaragdovým pobřežím s bohémskou atmosférou. Místo má krásnou polohu mezi horami a pískovcovými skálami. Je dlouhodobě oblíbeným útočištěm umělců a spisovatelů, takže zde také najdete mnoho kaváren a obchodů. Ve městě se každý týden koná pravidelný trh a přes rok je také dějištěm festivalů a koncertů. Ačkoli je místo vzdáleno pobřežnímu turistickému ruchu, na pláž se dostanete jen za pár minut jízdy.

Tento historický statek z 19.století je malebně zasazen do sardinské zeleně a nabízí klidné prostředí a soukromí díky velkém pozemku o rozloze asi 7000m2. Dům prošel kompletní rekonstrukcí a nachází se v perfektním stavu. Interiér tvoří velký obývací pokoj s efektními dřevěnými trámy, tradiční kuchyně, 2 ložnice a 3 koupelny. Vnitřní zařízení snoubí tradici a moderní eleganci. Velký důraz je kladen na harmonické propojení vnitřních a venkovních prostorů s četnými kouty k posezení a relaxaci.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528