Zpět na výpis

Kouzelná městská vila ve Valledoria 20min od pláže

2 2 000m
ID: IT1264

Čtěte více

9 138 750 Kč

375 000 €

325 558 £

410 546 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Jednoduše skvostný městský dům se střešní terasou a tropickou zahradou, který vznikl kompletní rekonstrukcí původního "stazzu" se nachází v centru živého městečka Valledoria na severozápadním pobřeží Sardinie jen 20min pěšky od dlouhé písečné pláže. Ideální kombinace pro ty, kteří se chtějí koupat v moři každý den a zároveň si užít lokální atmosféru typického sardinského městečka s cukrárnou hned v sousedství.

POLOHA: Valledoria je příjemné přímořské městečko, které se nachází na severozápadním pobřeží Sardinie. Z letiště v Olbii sem dojedete za 1h20 a z Alghera za 1h10. Tato část Sardinie je klidnější než rušné severovýchodní pobřeží, ale najdete zde jednak mnohé přírodní krásy (přírodní park Asinara a poloostrov Stintino, skalnaté pobřeží okolo Costa Paradiso) a historická městečka (Castelsardo, Sassari). Velkým lákadlem je samozřejmě dlouhá a široká písečná pláž, která se táhne v délce několika kilometrů podél Valledorie.

NEMOVITOST: Dům vznikl šetrnou přestavbou z původně venkovského statku "stazzu" a vyniká nejen praktickou dispozicí se spoustou světla a venkovního prostoru, ale také mnohými nápaditými detaily včetně kombinace zdiva a kamene na stěnách, pestrých, ale vkusných barevných detailů a užití designových i tradičních detailů. Velmi vzácná uprostřed města je hojnost venkovních prostorů - majitelům je k dispozici krásně udržovaná zahrádka s dvorkem a verandou a dále prostorná střešní terasa v prvním patře. Nemovitost o vnitřní ploše asi 150m2 se rozkládá na dvou podlažích. V přízemí najdete velký obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, plus jednu ložnici a koupelnu. Vnitřní schodiště vede do prvního patra, kde je umístěna další ložnice s koupelnou a terasa o výměře 60m2. Dům má k dispozici 3 parkovací místa a je vybaven teplou a studenou klimatizací a automatickým zavlažováním zahrady.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528