Zpět na výpis

Kouzelná kamenná usedlost v Toskánsku, Villafranca in Lunigiana

4
ID: IT0296

Romantická kamenná usedlost v severní části Toskánska ve Villafranca in Lunigiana…

Čtěte více

9 450 000 Kč
350 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato kouzelná, samostatně stojící kamenná usedlost (350 m²) leží v blízkosti Villafranca in Lunigiana, asi 1 hodinu jízdy od letiště v Pise. Nemovitost se nachází v krásné přírodě a přesto v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a také jen 9 km od sjezdu z dálnice, po které se za 20 minut dostanete k moři. Dům má kuchyň s jídelním koutem, obývací pokoj, čtyři ložnice a koupelnu v prvním patře. Zajímavým prvkem je sloupová předsíň o velikosti 40m². Praktické jsou i 4 sklepy, které mohou být do budoucna využity jako skladovací prostory nebo jako vinný sklep. Dům je určen k rekonstrukci, což je velkou výhodou, noví majitelé si tak mohou dům zařídit přesně podle svého přání. Okolní příoda překypuje romantikou, čemuž napomáhá i jezírko o velikosti 1750m². Lunigiana je poměrně málo známý, ale o to krásnější region na úplném severu Toskánska charakterizovaný vysokými horami i nižšími kopečky, krásnou zelenou přírodou a také starobylými hrady a městečky. Je to skvělé místo pro výběr venkovských domů i proto, že ceny jsou zde nižší než v dalších částech Toskánska. Silniční vzdálenost z ČR je pouhých 9 hodin jízdy z Prahy a letiště v Pise je 60-90 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247