Zpět na výpis

Kompletně zrenovovaný venkovský dům s olivovníky v Sorbas

3
ID: SP0348

Zrenovovaná venkovská nemovitost na velkém pozemku s olivovníky, stinnou terasou s letní kuchyní.

Čtěte více

5 175 871 Kč

199 995 €

176 542 £

234 393 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kompletně zrenovovaná venkovská nemovitost 98 m2 na pozemku 13.976 m2 s 250 olivovníky, v krásné lokalitě v blízkosti idylické vesničky Lucainena de las Torres. Dům má 3 ložnice, 2 koupelny, velmi prostorný obývací pokoj s jídelnou s kuchyní s kamny na dřevo, klimatizace s topením, voda, elektřina. Plně zařízeno. Při rekonstrukci byly použity kvalitní materiály. Dům se pyšní stinnou terasou , která vede po šířce celého domu s venkovní letní kuchyní, abyste si mohli užít stolování pod širým nebem a ohromující scenérii. K dispozici je také přístřešek, který je možno použít jako garáž. Doporučujeme tuto nemovitost, pokud chcete ochutnat starý španělský životní styl s přidanou výhodou moderních vymožeností.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247