Zpět na výpis

Kompletně zrenovovaná vila u Castiglioncella, Rosignano Marittimo

2 6 000m
ID: IT0342

Zcela zrekonstruovaná vila obklopená zahradou s parkovou úpravou jen 6 km od moře v Castiglioncellu…

Čtěte více

17 550 000 Kč
650 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato kompletně zrekonstruovaná vila leží nedaleko Castiglioncella u Rosignana Marittima. Vila je obklopena pozemkem s parkovou úpravou s dostatkem prostoru na vybudování bazénu. Když vstoupíte do přízemí domu, uvítá vás vstupní prostor, ze kterého se vchází do obývacího pokoje, dále je zde kuchyně s jídelnou, vše zhotoveno z kvalitních materiálů. Do prvního patra se dostanete po ocelovo-dřevěném schodišri. V prvním patře naleznete 2 prostorné ložnice a koupelnu. Dominantní postavení, hodnotné materiály použité při rekonstrukci, blízkost služeb a zároveň dostatek soukromí - to vše dělá z této vily jedinečnou nemovitost. Vila leží v blízkosti Castiglioncella, které je jedním z nejkrásnějších míst toskánského pobřeží. Je to správná volba, pokud chcete dům či vilu v zeleni s výhledem na moře v diskrétní, ale velmi dobře dostupné lokalitě. Pobřeží je tu skalnaté s menšími plážičkami. V typickém středomořském porostu nad nimi se nachází vily. Mnohé z nich jsou už z počátku 20.století, kdy si toto sídlo získalo oblíbenost mezi movitějšími Italy pro svou krásnou přírodu a moře. Ta přetrvala až do dneška. Jen 10 minut jízdy je živé město Livorno a letiště v Pise 30-40km po dálnici. Po té se asi za hodinu dostanete i do Florencie a do mnoha dalších zajímavých míst v Toskánsku. Dům o ploše 240 m² na pozemku o velikosti 4000 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247