Zpět na výpis

Kompletně zrekonstruovaná krásná vila, Albufeira

3 1 1 000m
ID: PT0222

Tato luxusní nově zrekonstruovaná vila se nachází pouhý 1 km od krásné písečné pláže Praia da Falésia Albufeira na pobřeží portugalského Algarve.

Čtěte více

27 956 500 Kč

1 150 000 €

956 432 £

1 304 732 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Krásná luxusní vila na prodej se 3 ložnicemi, obývacím pokojem s krbem, otevřenou kuchyní, vyhřívaným bazénem a zahradou o rozloze 1400 m2. Dům byl kompletně zrekonstruován, pouze konstrukce (stěny a střecha) byla zachována, protože byla ve výborném stavu. Byla provedena výměna všech vodovodních trubek i celé elektrické sítě. Vila tak nabízí předinstalaci klimatizačního systému v obývacím pokoji a ložnicích, elektrické větrání v koupelnách, předinstalaci podlahového vytápění s tepelným čerpadlem (v zimě spojené s teplou užitkovou vodou ohřívanou solárními panely = úspora elektrické energie). Všechny venkovní dřevěné konstrukce byly nahrazeny hliníkovými konstrukcemi. Byla instalována okna s dvojitými skly a moskytiéry. Je zde také hydroizolace střechy a stěn suterénu, izolace stěn zvenčí. Vchodové dveře jsou s alarmem proti krádeži, k dispozici je také zabezpečovací systém Securitas se smlouvou 50 € / měsíc. Zcela nová kuchyňská linka vybavena indukční varnou deskou s integrovanou digestoří, myčkou, lednicí, mikrovlnkou, troubou. Mraznička a pračka v garáži, stejně jako trezor.

Venkovní terasa je velmi prostorná a nachází se zde gril. Garážová vrata jsou na dálkové ovládání. Bazén má celoročně tepelné čerpadlo na ohřev vody a zároveň je vybaven filtračním čerpadlem. Zahrada se pyšní vysoce kvalitním syntetickým trávníkem. Automatické zavlažování v celé zahradě i na záhonech je již samozřejmostí. Je třeba podotknout, že dům se prodává nezařízený.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247