Zpět na výpis

Komfortní vily v La Marina

3 1 ano 7 000m
ID: SP0366

Jedinečné moderní vily na míru v La Marina,25 minut od letiště, blízko golfu i moře…

Čtěte více

7 763 040 Kč

299 500 €

265 023 £

348 713 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečné moderní vily na jednom patře s krásným výhledem. Vily o ploše 160m2 jsou ve výstavbě. Skládají se ze 4 pokojů, 3 koupelen a plně vybavené moderní kuchyně. V zahradě je bazén. Supermoderní vily jsou postaveny z moderních materiálů a nabízí jedinečný komfort. Vily se nacházejí 25 minut od letiště v Alicante, 7km od moře (Guardamar, krásné písečné pláže obklopené přírodním parkem) a jsou umístěny v klidné vilové čtvrti, 2 km od centra obce. Některé vily jsou už postavené, další lze postavit/dokončit podle přání budoucího kupujícího. Základní cena 299 875 EUR zahrnuje i vybavené kuchyně a boiler, bazén, bezpečnostní dveře a rozvody pro klimatizaci.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247