Zpět na výpis

Klasický kamenný dům v panoramatické pozici s bazénem

4 1
ID: IT0806

Typický kamenný dům s bazénem je umístěn v panoramatické poloze v Toskánsku nedaleko okouzlujícího městečka Monteverdi Marittimo a cca 40 minut autem od pláží...

Čtěte více

11 759 475 Kč

455 000 €

393 596 £

552 321 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Krásný kamenný dům v klasickém toskánském stylu na panoramatickém místě s bazénem u půvabného městečka Monteverdi Marittimo v centrálním Toskánsku.

Tento pěkný dům se nachází na klidném místě a je obklopen úchvatnou toskánskou přírodou s malebnými kopci a vinicemi. Patří k němu velký pozemek o rozloze asi 15 hektarů. Nemovitost je umístěna jen pár minut jízdy od městečka Monteverdi Marittimo s kompletní občanskou vybaveností, takže dům nabízí jednak dobrou přístupnost, ale zároveň absolutní soukromí a klid. Tento prostorný dům je rozložen na dvou podlažích. V přízemí se rozkládá předsíň, velký avšak útulný obývací pokoj s krbem, jídelna, kuchyně a koupelna. První patro se skládá ze 4 ložnic, 2 koupelen a krásné dlážděné terasy. Venkovnímu prostoru dominuje krásný dřevěný altánek ideální pro večeře al fresco s výhledem na bazén o výměře 10x5m. K nemovitosti dále patří garáž a prádelna, spíž a technická místnost. Dům je ve výborném stavu a vybaven v tradičním stylu.

Monteverdi Marittimo je typické toskánské městečko umístěné na kopci a je ideálně situováno jen asi 40min jízdy k moři, ale také blízko dalších výletních míst jako je Suvereto, světoznámé vinice Bolgheri, San Gimignano a Siena. Letiště v Pise je vzdáleno asi 1h20 jízdy.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528