Zpět na výpis

Klasický andaluský statek u moře nedaleko Mijas

6 1 3 500m
ID: SP0577

Krásný statek nedaleko moře se stájemi a velkým pozemkem pro chov koní či k jinému využití v úchvatné lokalitě nedaleko tenisového klubu...

Čtěte více

21 016 250 Kč

850 000 €

732 682 £

898 438 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nádherný statek leží v neuvěřitelně krásné lokalitě mezi Fuengirolou a Mijasem a nachází se v docházkové vzdálenosti do tenisového klubu Lew Hoad, který má skvělou restauraci. Moře je odsud vzdáleno 3,5 km, nebo 6 minut jízdy autem. Součástí nemovitosti je krásná velká zahrada s bazénem. Statek se dříve používal pro chov koní a stále jsou zde stáje a rozsáhlý pozemek 3 870 m2, který můžete zužitkovat ke stejnému účelu jako předchozí majitel. Užitná plocha domu činí 290 m2 a nachází se zde krásná velká kuchyň, jídelna a obývací pokoj s krbem. Dále je zde 6 velkých ložnic a 4 koupelny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247