Zpět na výpis

Klasické sardinské "stazzo" v přírodě u Cugnany blízko Olbie

2
ID: IT1288

Samostatný dům na sardinském venkově jen pár minut jízdy od Olbie a krásných písečných pláží

Čtěte více

12 632 500 Kč

500 000 €

427 988 £

532 859 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

V příjemné nerušené poloze obklopený romantickou přírodou se nachází tento samostatný statek v klasickém sardinském stylu. Do útulného rustikálního prostoru byly zdařile zakomponovány moderní designové prvky. Praktické dispoziční uspořádání nabízí 2 prosluněné ložnice, 2 moderní koupelny, velký obývací pokoj, a kuchyni s krbem. K dispozici je extra prostor v mezzaninu. Celková vnitřní výměra je si 187m2 a plocha pozemku 4000m2. Samozřejmostí je venkovní parkování a příjemná zahrádka s verandou. Dům se nachází jen několik minut jízdy k nejbližším plážím v oblasti Costa Smeralda a Porto Rotondo. Jednoduše také dojedete do Olbie s velkým výběrem obchodů, kaváren, restaurací a příležitostí ke kulturnímu vyžití.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528