Zpět na výpis

Klasická vila v apulijském stylu blízko pláže

3
ID: IT0635

Klasická vila v typickém apulijském stylu leží pouze 500 metrů od nádherných salentských pláží s průzračnou vodou a zlatými písky...

Čtěte více

13 234 900 Kč

490 000 €

449 616 £

575 230 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Elegantní a velmi prostorná vila v klasickém apulijském stylu na prodej, situovaná pouhých 500m od nádherných salentských pláží v blízkosti příjemných městeček Porto Cesareo a Torre Lapillo. Pláže v této oblasti jsou jedny z nejkrásnějších v celé Apulii se zlatým pískem a průzračně čistou vodou. Nemovitost se nalézá 165km od letiště v Bari a 31km od úžasného barokního města Lecce. Dům má rozlohu asi 130m2a najdete zde 3 ložnice, 2 koupelen (z nichž jedna en-suite), prosluněný obývací pokoj s jídelnou, rafinovanou kuchyni se špajzem a spižírnou. Vila je vybavena dvojitými okny, hliníkovými black-out roletami, alarmem, protikomárovými sítěmi ve všech místnostech a klimatizací, takže umožńuje veškeré pohodlí pro bezstarostné prázdniny. Hlavním lákadlem je ovšem krásný venkovní zahrada, která patří k nemovitosti o rozloze 3,500m2 s anglickým trávníkem, ovocnými stromy a olivovníky. Součáastí venkovního prostoru je též barbecue a gazebo ideální na večerní posezení.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247