Zpět na výpis

Klasická venkovská vila, Lucca

5 2
ID: IT0234

Klasický zrenovovaný statek nedaleko Luccy

Čtěte více

24 264 000 Kč

900 000 €

826 881 £

1 052 440 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila je klasický statek uprostřed soukromých zahrad, nachází se 20 minut od centra města Lucca a Versiliánského pobřeží. Dům byl nedávno zrekonstruován a nabízí pohodlí moderního bydlení, ale zároveň si ponechal historický nádech - terakotové podlahy, trámové stropy z kaštanu a ručně malované obklady. K dispozici je pět ložnic a čtyři koupelny, kuchyně, prádelna, jídelna, velký vyhřívaný bazén, včetně dětského bazénu. Kryté parkování pro 3 auta.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247