Zpět na výpis

Klasická toskánská vila s nádherným výhledem, Camaiore

3 13 000m
ID: IT0758

Typický toskánský panský dům s naprosto jedinečným výhledem do okolní krajiny leží jen pár minut jízdy o písečných pláží Versilie...

Čtěte více

10 738 075 Kč

395 000 €

358 450 £

468 155 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Klasický toskánský panský dům z 18.století s okouzlujícím výhledem na okolní půvabnou kopcovitou krajinu se nachází v malé historické obci Pedona v oblasti Camaiore. Charakteristická toskánská architektura s terakotovou a dřevěnou podlahou, klasickými dřevěnými trámy a nádhernými freskami z 18.století okouzlí je cítit v každém koutě domu. Půvab nemovitosti dotváří krásná a udržovaná zahrada o ploše 400 m² s pergolou a starobylým mramorovým stolem. Pozici nemovitosti je ideální pro ty, kteří hledají klid v kombinaci s dobrou dostupností do města a k moři - Camaiore je vzdálené pouze 5 km, pláže Versilijské riviéry jen 13 km.

Nemovitost o ploše cca 350 m² je samostatná ze tří stran a má 4 podlaží – suterén, přízemí, první patro a podkroví. Do domu se vchází tepanými železnými dveřmi, za kterými se nachází prostorný pokoj s krbem. Dále je zde kuchyně s krbem a jídelním stolem a koupelna se sprchou. V prvním patře je velká ložnice se šatnou, další ložnice a koupelna. Z pokojů je výhled na nádhernou kopcovitou krajinu. V suterénu, který je přístupný ze zahrady, jsou další 2 místnosti, jedna je používána jako prádelna a sklad/sklep, druhá představuje další obytný prostor – ideální pro hosty – s obývací a spací částí a koupelnou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247