Zpět na výpis

Klasická toskánská vila s nádherným výhledem, Camaiore

3 13 000m
ID: IT0758

Typický toskánský panský dům s naprosto jedinečným výhledem do okolní krajiny leží jen pár minut jízdy o písečných pláží Versilie...

Čtěte více

10 232 475 Kč

395 000 €

340 912 £

475 929 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Klasický toskánský panský dům z 18.století s okouzlujícím výhledem na okolní půvabnou kopcovitou krajinu se nachází v malé historické obci Pedona v oblasti Camaiore. Charakteristická toskánská architektura s terakotovou a dřevěnou podlahou, klasickými dřevěnými trámy a nádhernými freskami z 18.století okouzlí je cítit v každém koutě domu. Půvab nemovitosti dotváří krásná a udržovaná zahrada o ploše 400 m² s pergolou a starobylým mramorovým stolem. Pozici nemovitosti je ideální pro ty, kteří hledají klid v kombinaci s dobrou dostupností do města a k moři - Camaiore je vzdálené pouze 5 km, pláže Versilijské riviéry jen 13 km.

Nemovitost o ploše cca 350 m² je samostatná ze tří stran a má 4 podlaží – suterén, přízemí, první patro a podkroví. Do domu se vchází tepanými železnými dveřmi, za kterými se nachází prostorný pokoj s krbem. Dále je zde kuchyně s krbem a jídelním stolem a koupelna se sprchou. V prvním patře je velká ložnice se šatnou, další ložnice a koupelna. Z pokojů je výhled na nádhernou kopcovitou krajinu. V suterénu, který je přístupný ze zahrady, jsou další 2 místnosti, jedna je používána jako prádelna a sklad/sklep, druhá představuje další obytný prostor – ideální pro hosty – s obývací a spací částí a koupelnou.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247