Zpět na výpis

Klasická toskánská vila kousek od moře

4 1 500m
ID: IT0444

Tato pěkná toskánská vila, která se nachází nedaleko historického městečka Pietrasanta, představuje zajímavou možnost jak spojit dovolenou v přírodě a u moře...

Čtěte více

17 906 000 Kč

700 000 €

616 874 £

798 235 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tato vila nabízí jedinečnou kombinaci klasického venkovského domu a přímořské vily. Nachází se totiž jen 1500 metrů od moře, ke kterému můžete dojet za 10 minut na kole. Je umístěna v klidné oblasti a obklopená zelení cca. 2 km od překrásného historického městečka Pietrasanta. Slavné středisko Forte dei Marmi s luxusními obchody a restauracemi je jen pár minut autem. Vila je po citlivé rekonstrukci. Stropy, trámy a krovy jsou z kaštanového dřeva. Vila o ploše 165 m² se v přízemí skládá z velké verandy s krbovými kamny, kuchyně zařízené v klasickém toskánském rustikálním stylu, velkého obývacího pokoje s krbem, koupelny se sprchovým koutem, technické místnosti a ložnice. V prvním patře, kam se dostanete po krásném schodišti z kaštanového dřeva, jsou 2 dvoulůžkové ložnice, 1 jednolůžková ložnice a koupelna. Na pozemku je ještě samostatná přístavba o 25 m². Na pozemku o velikosti 7000 m² naleznete ovocné stromy, duby, citrusovníky a jiné.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247