Zpět na výpis

Klasická toskánská vila kousek od moře

4 1 500m
ID: IT0444

Tato pěkná toskánská vila, která se nachází nedaleko historického městečka Pietrasanta, představuje zajímavou možnost jak spojit dovolenou v přírodě a u moře...

Čtěte více

18 168 500 Kč

700 000 €

605 677 £

849 233 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 602 387 528

Tato vila nabízí jedinečnou kombinaci klasického venkovského domu a přímořské vily. Nachází se totiž jen 1500 metrů od moře, ke kterému můžete dojet za 10 minut na kole. Je umístěna v klidné oblasti a obklopená zelení cca. 2 km od překrásného historického městečka Pietrasanta. Slavné středisko Forte dei Marmi s luxusními obchody a restauracemi je jen pár minut autem. Vila je po citlivé rekonstrukci. Stropy, trámy a krovy jsou z kaštanového dřeva. Vila o ploše 165 m² se v přízemí skládá z velké verandy s krbovými kamny, kuchyně zařízené v klasickém toskánském rustikálním stylu, velkého obývacího pokoje s krbem, koupelny se sprchovým koutem, technické místnosti a ložnice. V prvním patře, kam se dostanete po krásném schodišti z kaštanového dřeva, jsou 2 dvoulůžkové ložnice, 1 jednolůžková ložnice a koupelna. Na pozemku je ještě samostatná přístavba o 25 m². Na pozemku o velikosti 7000 m² naleznete ovocné stromy, duby, citrusovníky a jiné.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 602 387 528