Zpět na výpis

Klasická toskánská usedlost v oblasti Chianti

3
ID: IT0762

Klasická toskánská kamenná usedlost s úžasným výhledem na známou oblast Chianti a s romantickým olivovým hájem na pozemku...

Čtěte více

20 961 000 Kč

850 000 €

758 687 £

819 910 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Půvabný kamenný statek se nachází v v Greve in Chianti na vrcholu kupce, a nabízí tak neopakovatelný, panoramatický výhled na oblast Chianti a Val d'Elsa.

Nemovitost o ploše 200 m² byla současnými majiteli pečlivě spravována a rekonstruována. Obklopuje ji pozemek o velikosti 7 hektarů, z čehož 1,7 hektaru tvoří olivový háj, zbytek je převážně zalesněn. Dům má dvě podlaží a je zde velký obývací pokoj s krbem, ložnice, pracovna, koupelnou obložená mramorem, velká a světlá kuchyň s jídelnou se vstupem do zahrady a na terasy s panoramatickým výhledem, dále je zde společenská místnost, dvě ložnice a koupelna z mramoru z oblasti Carrara. Dům má sklep a technické prostory. S domem sousedí stodola, která má cca 50 m².

Jedná se o velmi romantickou nemovitost s naprosto neopakovatelným výhledem do okolní, typicky toskánské krajiny.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247