Zpět na výpis

Klasická kamenná vila v Santa Maria del Giudice

3
ID: IT0401

Jedinečná a prostorná kamenná vila, která je zasazena do romantické přírody, tolik typické pro sever Toskánska. Na pozemku je olivový háj a místo pro bazén

Čtěte více

8 819 250 Kč

330 000 €

301 338 £

390 491 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nádherný statek se nachází v kopcích u Santa Maria del Giudice mezi městy Pisa a Lucca. Díky umístění v kopci je z vily úžasný, panoramatický výhled na okolní zelenající se kopečky. Na pozemku je i olivový háj. Dům je po kompletní rekonstrukci, má tři patra a 2 samostatné vchody, je tedy vhodný i jako vícegenerační. Pisa s mezinárodním letištěm je jen 15 km daleko, Lucca 8 km. Na pláže Versilie se dostanete během 20 minut autem. Plocha vily je 270m², plocha pozemku je 3000 m². Vila se skládá v přízemí z prádelny, skladu, sprchového koutu. V první patře je vstupní hala, velká plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s charakteristickým kamenným krbem, technická místnost, velká koupelna; ve druhém patře jsou 3 ložnice a koupelna. Možnost dobudovat další koupelnu. Za domem je hospodářské stavení, které je s domem spojeno samostatným vchodem. V zahradě je místo k parkování, cihlová pec a dostatek prostoru k vybudování bazénu. Typické zelené kopce jsou jako stvořené pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247