Zpět na výpis

Klasická kamenná vila v Santa Maria del Giudice

3
ID: IT0401

Jedinečná a prostorná kamenná vila, která je zasazena do romantické přírody, tolik typické pro sever Toskánska. Na pozemku je olivový háj a místo pro bazén

Čtěte více

8 626 200 Kč

330 000 €

285 267 £

396 917 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento nádherný statek se nachází v kopcích u Santa Maria del Giudice mezi městy Pisa a Lucca. Díky umístění v kopci je z vily úžasný, panoramatický výhled na okolní zelenající se kopečky. Na pozemku je i olivový háj. Dům je po kompletní rekonstrukci, má tři patra a 2 samostatné vchody, je tedy vhodný i jako vícegenerační. Pisa s mezinárodním letištěm je jen 15 km daleko, Lucca 8 km. Na pláže Versilie se dostanete během 20 minut autem. Plocha vily je 270m², plocha pozemku je 3000 m². Vila se skládá v přízemí z prádelny, skladu, sprchového koutu. V první patře je vstupní hala, velká plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s charakteristickým kamenným krbem, technická místnost, velká koupelna; ve druhém patře jsou 3 ložnice a koupelna. Možnost dobudovat další koupelnu. Za domem je hospodářské stavení, které je s domem spojeno samostatným vchodem. V zahradě je místo k parkování, cihlová pec a dostatek prostoru k vybudování bazénu. Typické zelené kopce jsou jako stvořené pro milovníky panoramatických výhledů do krajiny, kteří chtějí být zároveň uprostřed přírody a blízko pláží a rušných městeček s životem ve dne i v noci. Letiště v Pise s přímými lety z Prahy je jen 30 -45 minut jízdy autem (možnost vzít si i taxi) umožňuje užívat dům ke kratším pobytům po celý rok. Blízko jsou historická města Pisa a Lucca a ve Florencii jste za hodinu po dálnici.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247