Zpět na výpis

Klasická kamenná vila v obci Villafranca v kraji Lunigiana

2 ano
ID: IT0412

Typická kamenná vila se nachází v malebném kraji Lunigiana na samém severu oblíbeného Toskánska. Vila okouzlí nejen krásným okolím, ale i klasickým vzhledem…

Čtěte více

5 171 400 Kč

195 000 €

176 048 £

237 068 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Samostatně stojící kamenná vila o ploše 80 metrů čtverečních se nachází na slunném svahu a může se pochlubit krásným výhledem na údolí. Na velkém pozemku o ploše 4000 m² je mimo jiné i olivový háj. Dispozičně je vila v přízemí členěna na vstup, velkou kuchyň, 2 ložnice a koupelnu. V přízemí pak naleznete velkou jídelnu, obývací pokoj, sklep a dřevník. Lunigiana je poměrně málo známý, ale o to krásnější region na úplném severu Toskánska charakterizovaný vysokými horami i nižšími kopečky, krásnou zelenou přírodou a také starobylými hrady a městečky. Je to skvělé místo pro výběr venkovských domů i proto, že ceny jsou zde nižší než v dalších částech Toskánska. Silniční vzdálenost z ČR je pouhých 9 hodin jízdy z Prahy a letiště v Pise je 60-90 minut jízdy.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247