Zpět na výpis

Klasická kamenná vila blízko města Lucca

4 1
ID: IT0398

Typická toskánská kamenná vila k prodeji se nachází nedaleko města Lucca a je obklopena olivovým hájem, vinicemi a lesem. Vila má bazén a nádherný výhled...

Čtěte více

33 455 500 Kč

1 300 000 €

1 123 573 £

1 445 974 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila postavená v typickém toskánském rustikálním stylu se nachází v krásné, kopcovité krajiné jen 15 kilometrů od města Lucca. Vila s rozlehlými pozemky je obklopena olivovým hájem, vinicemi a lesy. Nemovitost, ke které se dostanete po 2 km dlouhé štěrkové cestě, se skládá z rekonstruované vily o ploše 180 m² a stavení určeného k rekonstrukci o ploše 280 m². Na renovaci již bylo vydáno stavební povolení. Celková plocha pozemků je 33 hektarů a zahrnuje jak olivový háj, tak vinice, zahradu a zalesněnou část. Zrekonstruovaná budova sestává v přízemí z kuchyně, jídelny s krbem, pracovny, koupelny, komory, sklepu; v prvním patře jsou čtyři ložnice a dvě koupelny. Ns zahradě je bazén. Z terasy u domu je úchvatný výhled do okolní, malebné krajiny. Skvělá nemovitost pro milovníky klidu a přírody. Z Luccy se na mezinárodní letiště do Pisy, odkud létají i přímé spoje do ČR, dostanete během 30 minut. Dobrá je i dostupnost autem z ČR, cesta trvá cca 9 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247