Zpět na výpis

Klasická kamenná vila blízko města Lucca

4 1
ID: IT0398

Typická toskánská kamenná vila k prodeji se nachází nedaleko města Lucca a je obklopena olivovým hájem, vinicemi a lesem. Vila má bazén a nádherný výhled...

Čtěte více

32 110 000 Kč

1 300 000 €

1 103 361 £

1 393 482 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila postavená v typickém toskánském rustikálním stylu se nachází v krásné, kopcovité krajiné jen 15 kilometrů od města Lucca. Vila s rozlehlými pozemky je obklopena olivovým hájem, vinicemi a lesy. Nemovitost, ke které se dostanete po 2 km dlouhé štěrkové cestě, se skládá z rekonstruované vily o ploše 180 m² a stavení určeného k rekonstrukci o ploše 280 m². Na renovaci již bylo vydáno stavební povolení. Celková plocha pozemků je 33 hektarů a zahrnuje jak olivový háj, tak vinice, zahradu a zalesněnou část. Zrekonstruovaná budova sestává v přízemí z kuchyně, jídelny s krbem, pracovny, koupelny, komory, sklepu; v prvním patře jsou čtyři ložnice a dvě koupelny. Ns zahradě je bazén. Z terasy u domu je úchvatný výhled do okolní, malebné krajiny. Skvělá nemovitost pro milovníky klidu a přírody. Z Luccy se na mezinárodní letiště do Pisy, odkud létají i přímé spoje do ČR, dostanete během 30 minut. Dobrá je i dostupnost autem z ČR, cesta trvá cca 9 hodin.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247