Zpět na výpis

Kapitánský dům s vlastním přístavem, Zadar

7 ano 1m
ID: CH0024

Daleko od turistických rezortů, hlučných davů a ruchu se nalézá tento unikátní dům, který stojí v překrásné osamocené zátoce v oblasti Zadaru…

Čtěte více

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

cena na vyžádání

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Chloubou tohoto okouzlujícího kapitánského domu je vlastní přístav s kotvištěm pro lodě a plážemi. Vila má celkovou plochu 350 m2 a sestává z pěti apartmánů, 2 ložnic, obývacího pokoje a kuchyně. Z terasy vily se naskýtají nádherné pohledy na moře a ostrovy. K vile přísluší ještě hostovský dům o 60 m2 se dvěma byty.
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247