Zpět na výpis

Kamenný dům v Toskánsku s výhledem na pobřeží

ano 20 000m
ID: IT0529

Romantický kamenný dům s pozemkem a výhledem na pobřeží, jen 30 minut jízdy od pláže v Massa Marittima...

Čtěte více

17 574 600 Kč

680 000 €

589 376 £

820 055 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kompletně restaurovaný kamenný dům se nachází poblíž překrásného toskánského městečka Massa Marittima. Dům byl obnoven za použití ekologických materiálů a splňuje všechny normy energetické náročnosti. Jen 30 minut jízdy odsud se rozkládá vyhlášená pláž Follonica. Přímo z domu je nádherný výhled na pobřeží a do krajiny. Objekt byl rozdělen na 3 byty, které mohou být snadno propojeny v jednu jednotku a jeho užitná plocha činí 482 m2. Hlavní byt se nachází v prvním patře a zahrnuje velkou vstupní halu, prostornou a světlou kuchyň, jídelnu, obývací pokoj s krbem, studio, ložnici, koupelnu s vanou a sprchou a úložný prostor. V přízemí jsou 3 další ložnice, 3 koupelny a 2 obytné místnosti s kuchyňským koutem. Dům je opatřen velkými okny, která nabízejí výhled do zelené zahrady a okolní krajiny a zároveň propouštějí světlo a dodávají prostoru vzdušnost po celý den. Objekt zahrnuje 11 hektarů pozemků, z nichž jsou 4 ha zcela oplocené. Zahrada kolem domu je dobře udržovaná. Rostou zde ovocné stromy, růže a středomořské rostliny. Je zde i malá vinice. Lesy poskytují spoustu dřeva pro kotel (té nejlepší kvality a značky), který je spojen s podlahovým topením. Každý pokoj je opatřen termostatem pro regulaci teploty. Nemovitost je také vybavena solárními panely pro horkou vodu, septikem a vodní nádrží pro sběr dešťové vody. Na pozemku se nachází přístavba o rozloze 22 m2. Je zde možné postavit další do 63 m2. Je zde i dostatek prostoru k zapuštění bazénu. Dů, se nachází 30 minut od pobřeží (Punta Ala, Baratti, Follonica), 12 km od městečka Massa Marittima, 40 km od Sieny a 100 km od Florencie. Letiště v Pise je vzdálené 120 km a nejbližší obec se základními službami je vzdálena jen 2 km. Místo je dostupné i autem z Prahy, od které ho dělí vzdálenost cca 1 130 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247