Zpět na výpis

Kamenný dům v Toskánsku, Castellina Marittima

2 1
ID: IT0139

Klasický toskánský kamenný dům s bazénem a výhledem do krajiny….

Čtěte více

13 713 750 Kč

530 000 €

474 098 £

618 433 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Kamenný dům zrekonstruovaný se zachování původních materiálů s nádherným výhledem do krajiny, v dobrém stavu 17km od moře a 45 minut od letiště v Pise. Dům o ploše 180m2 je jednopatrový. V přízemí má velký obývací pokoj, kuchyň, verandu s velkými okny a koupelnu. V prvním patře jsou dvě ložnice, další pokoj využívaný jako šatna a koupelna s jacuzzi. K domu patří velký pozemek o ploše 4000m2, na kterém je další budova o ploše 30m2 (s koupelnou a topením). V zahradě je bazén.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247