Zpět na výpis

Kamenný dům v Suveretu

3
ID: IT0310

Téměř nový kamenný dům v jižní části Toskánska…

Čtěte více

9 450 000 Kč
350 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento okouzlující, téměř nový kamenný dům s pozemkem s ovocnými stromy, palmami, citronovníky, cypřiši a olivovníky v plné produkci se nachází nedaleko obce Suvereto. Kouzlo zahrady podtrhuje vlastní zavlažovací systém a dvě studny. Nového majitele potěší garáže pro tři auta, prostor pro grilování, který lze použít také jako taneční parket. Terasa je plně osvětlena a doplněna římskou sprchou. V samotném domě je vám k dispozici ložnice, spcha s WC a bidetem a vstup na zahradu, obývací pokoj s galerií, kde se nachází jedno místo ke spaní, dále je zde vestavěná kuchyň, jídelna se vstupem na velkou krytou terasu. Všechny pokoje jsou klimatizované. Dům je postaven ve výborné lokalitě, za méně než 3 minuty se dostanete k hlavní silnici vedoucí do Suvereta. Za 15 minut se dostanete na pláž. Na ostrov Elba a na Sardinii se trajektem přepravíte ani ne za 20 minut. Suvereto se nachází v jižní části Toskánska, kde jsou nejhezčí pláže a několik národních parků. Letiště v Pise stejně tak jako klasická toskánská městečka uprostřed pahorků San Gimignano a Volterra jsou asi hodinu cesty. Dům o velikosti 110 m² na pozemku o velikosti 5800 m².
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247