Zpět na výpis

Kamenný dům u Roccastrada

3 ano
ID: IT0213

Kamenný zrekonstruovaný dům z původních materiálů s nádherným výhledem do krajiny

Čtěte více

12 808 125 Kč

495 000 €

439 281 £

579 553 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Dům se nachází na kopci s panoramatickým výhledem, asi 25 km od moře, rozkládá se na 90 m² obytné plochy, je dobře zrekonstruovaný, pozemek čítá 1,2 ha i s vinohradem, olivovými háji a ovocnými stromy. Dům byl nedávno citlivě zrekonstruován. V přízemí je obývací pokoj s krbem, jídelna, kuchyň a koupelna. V prvním patře tři ložnice a koupelna. V suterénu byl vybudován sklep. Venkovní prostory jsou včetně vinohradu o rozloze 3000 m². Z olivovníků je možné získávat vlastní olej. Bazén se nachází na místě s nádherným výhledem.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247