Zpět na výpis

Kamenný dům u moře s krásnou arkádovou terasou a přístavbou, Gavorrano

2 20 000m
ID: IT0614

Nově zrekonstruovaný kamenný toskánský statek s nádhernou arkádovou terasou,přístavbou a parkem nedaleko romantického zálivu Follonica a moře v Castiglion della Pescaia...

Čtěte více

13 225 100 Kč

490 000 €

448 887 £

577 591 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nabízíme k prodeji kamenný toskánský statek s nádhernou arkádovou terasou, který se nachází v Bivio Ravi, kousek od městečka Gavorrano a asi 20 km od zálivu Follonica a Castiglion della Pescaia. Jeho součástí je i menší přístavba a park. Dům byl kompletně zrekonstruován a je ve vynikajícím stavu. Statek se rozprostírá na jednom podlaží a jeho užitná plocha činí 90 m2. Zahrnuje kuchyň, obývací pokoj, 2 ložnice a 1 koupelnu. Přístavba, která byla postavena de stejnou péčí, má užitnou plochu cca 30 m2. Dům obklopuje cca 1,2 ha park, ve kterém rostou středomořské rostliny typické pro oblast Maremma. Nemovitost se nachází v příjemné lokalitě chráněné před větrem a je přístupná po 50 dlouhé příjezdové cestě. Jsou zde zavedeny všechny inženýrské sítě (elektřina, voda, LPG). Gavorrano je městečko se středověkým jádrem, který bývalo významným důlním centrem. Některé zdejší doly byly přeměněny na muzea a jeho okolí nese stopy po dávné důlní činnosti. Městečku dominuje krásný hrad, který zde nechal postavit rod Pannocchieschi. Město Gavorrano si zachovalo architektonickou strukturu, která byla typická pro středověk: hrad, oblouky, brány, zdi a velké paláce s věžemi. V jeho okolí se nachází mnoho krásných měst, která stojí za návštěvu: Caldana, Ravi, Giuncarico a pevnost Castel di Pietra - nabízejí výlety do nedotčené přírody a historicky a umělecky atraktivní oblasti. Zajímavé je i starobylé termální město Bagno di Gavorrano, které je dnes nejvýznamnější oblastí obce.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247