Zpět na výpis

Kamenný dům s pěti apartmány, Tar

6 ano 2 000m
ID: CH0041

V istrijské vesnici, nacházející se 6 km od města Poreč a jen 2 km od nádherných istrijských pláží, stojí tento krásný původní dům s pěti apartmány…

Čtěte více

6 355 000 Kč

250 000 €

212 841 £

283 478 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

V prvním patře domu o celkové ploše 180 m2 jsou situovány tři apartmány s nádhernými výhledy na moře, v přízemí jsou další dva. Samostatné apartmány sestávají z obývacího pokoje, kuchyně, jedné až dvou ložnic a koupelny. Dům je obklopen typickou mediteránní zahradou o ploše 250m2 s palmami a další středozemní vegetací. Na zahradě by mohl být vybudován bazén. U domu je k dispozici garáž, další parkovací místo a úložné prostory. Dům je ideální nemovitostí k turistickému pronájmu s vynikajícím výnosem.
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247