Zpět na výpis

Kamenná vila s bazénem u Villasimius

5 1 ano
ID: IT0939

1300

Čtěte více

32 818 500 Kč

1 350 000 €

1 122 768 £

1 531 642 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Rodinná vila v jedinečné pozici s nádherným výhledem a bazénem blízko oblíbeného letoviska Villasimius na jižní Sardinii.

POLOHA: Villasimius je idylické městečko na jižním pobřeží Sardinie, které si navzdory velké oblíbenosti u turistů zachovalo příjemnou autentickou atmosféru. Najdete zde tradiční obchůdky, kavárny a restaurace. Hlavním lákadlem jsou samozřejmě nekonečné písečné pláže. Z letiště Cagliari se sem dostanete za asi hodinu jízdy autem.

POPIS NEMOVITOSTI: Vila byla postavena v roce 2010 ve strategické poloze s výhledem na Villasimius a pobřeží. JE obklopena velkou zahradou a pozemkem o rozloze 10.000m2, kde byly vysazeny ovocné stromy, olivovníky a středomořské rostliny a květiny. Je zde také zasazen bazén, který skýtá krásné výhledy do krajiny. Uvnitř je vila rozložena na dvou podlažích a skládá se z velkého obývacího pokoje s dvojitou expozicí a výhledem na moře, pěti ložnic, pěti koupelen a velkých panoramatických verand, ideálních pro posezení při skleničce vína. Interiér je vkusně zařízen a nabízí vzdušné prostory, logickou moderní dispozici a maximální pohodlí.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528