Zpět na výpis

Kamenná usedlost, Pollina

14 1
ID: IT0461

Tato jedinečná usedlost v Pollině, jež je součástí palermské provincie, byla postavena z ručně opracovaných kamenů z místního křemene a lávového kamene z Etny...

Čtěte více

6 175 000 Kč

250 000 €

212 185 £

267 977 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Typická sicilská vila, jež je určena k rekonstrukci, je zasazena v kaštanovém lese v kopcích a je vzdálená necelých 9 km od moře a 2 km od centra města. Rozkládá se na dvou patrech a cca 400 m2 (s možností rozšíření o dalších 80 m2). V patře je situován prostorný byt a přízemí sestává ze tří samostatných apartmánů a prostoru, který byl navržen jako pizzerie. Spodní podlaží završují dvě velké terasy, které dohromady čítají 84 m2 a ze kterých se naskýtají úchvatné výhledy na Eolské ostrovy, a malý bazén. Byt v prvním patře a vnější úpravy nejsou dokončeny. Plocha pozemku, na kterém je k dispozici nádrž na dešťovou vodu, je 2000 m2. Nemovitost může sloužit jako soukromá rezidence nebo za účelem agriturismu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247