Zpět na výpis

Kamenná usedlost, Pollina

14 1
ID: IT0461

Tato jedinečná usedlost v Pollině, jež je součástí palermské provincie, byla postavena z ručně opracovaných kamenů z místního křemene a lávového kamene z Etny...

Čtěte více

6 433 750 Kč

250 000 €

216 072 £

278 072 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Typická sicilská vila, jež je určena k rekonstrukci, je zasazena v kaštanovém lese v kopcích a je vzdálená necelých 9 km od moře a 2 km od centra města. Rozkládá se na dvou patrech a cca 400 m2 (s možností rozšíření o dalších 80 m2). V patře je situován prostorný byt a přízemí sestává ze tří samostatných apartmánů a prostoru, který byl navržen jako pizzerie. Spodní podlaží završují dvě velké terasy, které dohromady čítají 84 m2 a ze kterých se naskýtají úchvatné výhledy na Eolské ostrovy, a malý bazén. Byt v prvním patře a vnější úpravy nejsou dokončeny. Plocha pozemku, na kterém je k dispozici nádrž na dešťovou vodu, je 2000 m2. Nemovitost může sloužit jako soukromá rezidence nebo za účelem agriturismu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247