Zpět na výpis

Jednopodlažní typická sardinská vilka

3 ano 5 000m
ID: IT0773

Jednopodlažní vilka s výhledem na moře a zahrádkou v severo-východní Sardinii

Čtěte více

9 995 900 Kč

380 000 €

327 982 £

453 658 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Atraktivní jednopodlažní samostatná vilka s výhledem na moře je nabízena k prodeji v blízkosti městečka Budoni na severovýchodní Sardinii, jen pár kilometrů od letiště v Olbii. Dům je obklopen nezkaženou přírodou a pláž je vzdálena asi 5km. Dům je součástí prestižního menšího kondominia s podobnými samostatnými vilkami. Patří k němu asi 1200m2 zahrady, kde naleznete mimojiné praktickou venkovní sprchu. Dům má povolení pro výstavbu bazénu. Uprostřed zahrady je umístěn altánek pro obědy a večeře al fresco. Zahrada je pak po celém obvodu ohraničena bílou zdí, takže nabízí naprosté soukromí a klid.

Vilka má ideální rozpoložení a skládá se z prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, 3 ložnic a 2 koupelen. Dům je vybaven klimatizací i topením, takže je možný celoroční pobyt. Je také ideální nemovitostí pro pronájem za účelem investice.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247