Zpět na výpis

Jednopodlažní typická sardinská vilka

3 ano 5 000m
ID: IT0773

Jednopodlažní vilka s výhledem na moře a zahrádkou v severo-východní Sardinii

Čtěte více

10 161 200 Kč

380 000 €

347 927 £

448 242 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Atraktivní jednopodlažní samostatná vilka s výhledem na moře je nabízena k prodeji v blízkosti městečka Budoni na severovýchodní Sardinii, jen pár kilometrů od letiště v Olbii. Dům je obklopen nezkaženou přírodou a pláž je vzdálena asi 5km. Dům je součástí prestižního menšího kondominia s podobnými samostatnými vilkami. Patří k němu asi 1200m2 zahrady, kde naleznete mimojiné praktickou venkovní sprchu. Dům má povolení pro výstavbu bazénu. Uprostřed zahrady je umístěn altánek pro obědy a večeře al fresco. Zahrada je pak po celém obvodu ohraničena bílou zdí, takže nabízí naprosté soukromí a klid.

Vilka má ideální rozpoložení a skládá se z prostorného obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou, 3 ložnic a 2 koupelen. Dům je vybaven klimatizací i topením, takže je možný celoroční pobyt. Je také ideální nemovitostí pro pronájem za účelem investice.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247