Zpět na výpis

Jednopodlažní vila se 3 ložnicemi, Porto Santa Margherita

3 400m
ID: IT1317

Krásná jednopodlažní vilka se 3 ložnicemi a zahradou v klidné oblasti v Porto Santa Margherita u Caorle, jen 5 minut chůze od moře a pláží...

Čtěte více

9 037 250 Kč

370 000 €

322 023 £

392 378 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Petra Řeháková
775 154 846

Hezká, jednopodlažní vila se nachází v jedné z nejžádanějších oblastí Porto Santa Margherita v klidné a přesto centrální poloze jen 5 minut chůze od pláže a pěší zóny.

Vila má velkou zahradou a je celá rozložena na jednom podlaží. Plocha vily je 90 m2. Vila má velký portikus, velmi světlý obývací pokoj díky dvojitému francouzskému oknu s výhledem do zahrady, dále je zde kuchyň, která je přístupná i z garáže, koupelna s vanou a 3 ložnice (z toho jedna hlavní s vlastní koupelnou). Na zahradě, která nemovitost obklopuje ze tří stran, se nachází prostor pro grilování a její velká rozloha umožňuje vybudování bazénu; na pozemku je také možné zaparkovat až 2 automobily.

Vila se prodává částečně zařízená a vybavená kamny na pelety, dvěma klimatizačními jednotkami s tepelným čerpadlem a zabezpečovacím systémem. Je připravena na vytápění - je třeba pouze připojit kotel a instalovat radiátory.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Petra Řeháková
775 154 846