Zpět na výpis

Jednopodlažní dvojdomek v Porto Santa Margherita

2
ID: IT0854

Prostorná polovina dvojdomku s klimatizací a s velkou zahradou s živým plotem na prodej v Porto Santa Margherita…

Čtěte více

5 685 900 Kč

220 000 €

190 680 £

265 312 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento dvojdomek se nachází ve vyhledávané oblasti Porto Santa Margherita, nedaleko Benátek a jenom 2 km od historického centra městečka Caorle.

Vilu je možné obývat celoročně. Na ploše 65 m2 ji tvoří velký obývací pokoj se samostatným kuchyňským koutem, 2 dvoulůžkové ložnice a koupelna s okny. Ve vile bude nainstalována také klimatizace s tepelným čerpadlem. Kolem nemovitosti se rozprostírá obrovská zahrada, která je ze 3 stran chráněna živým plotem. U vily jsou až 3 parkovací místa, pěkná veranda s krbem a externí úložná místnost.

Velkou výhodou této nemovitosti je, že se zde neplatí poplatky za užívání společných prostor.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247