Zpět na výpis

Jednopatrový dům u moře, Meia Praia

3 1
ID: PT0060

Čtěte více

8 613 675 Kč

315 000 €

285 401 £

371 215 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tento luxusní jednopatrový dům o ploše 102m2 se nachází v tichém klidném resortu jen několik minut chůze od pláže Meia Praia a centra Lagosu. Resort má hezké zahrady a bazénem, recepci a tenisový kurt. Dům má moderní kuchyni a 3 hezké koupelny, 3 ložnice a pokoj. V mezaninu lze vytvořit pracovnu. Součástí domu jsou dvojitá okna,topení v podlaze, video vstupní systém a venkovní jacuzzi.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247