Zpět na výpis

Jednopatrový dům s výhledem na moře, Dehesa de Campoamor

3 ano
ID: SP0389

Moderní duplex s krásným výhledem na moře

Čtěte více

8 021 866 Kč

299 995 €

274 674 £

353 869 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedná se o velmi působivou nemovitost, která se nachází na fantastickém místě s výhledem na Středozemní moře a která je v docházkové vzdálenosti od krásné pláže. Tato nemovitost se skládá z obývacího pokoje a jídelny s velkou terasou, samostatné vybavené kuchyně s přilehlou technickou místností a koupelnou. V patře je rodinná koupelna, dvě dvoulůžkové ložnice a ložnice s koupelnou.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247