Zpět na výpis

Jedinečná vila s výhledem na moře, Burgau

6 ano 300m
ID: PT0159

Prostorná vila se třemi samostatnými bytovými jednotkami je ideální jako investice k následnému pronájmu. Skvělá lokalita a úžasný výhled na moře dodávají…

Čtěte více

9 536 250 Kč

375 000 €

322 530 £

458 297 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná vila s plochou cca 250 m² a se 3 samostatnými apartmány se nachází necelých 5 minut chůze od pláže a může se pochlubit nádherným výhledem na moře. Vila byla postavena v roce 1985, rozsáhlou renovací prošla v roce 2006. Každý z apartmánů má vstupní halu, obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, 2 ložnice a koupelnu. Byty v prvním a ve druhém patře mají navíc balkon. K bytu v nejvyšším patře navíc ještě patří střeční terasa a úžasným výhledem a s grilem. Nemovitost se prodává zařízená a vybavená podlahovým vytápěním a klimatizací. Ideální příležitost jako investice k pronájmu nebo pro velké rodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247