Zpět na výpis

Jedinečná vila s výhledem na moře, Burgau

6 ano 300m
ID: PT0159

Prostorná vila se třemi samostatnými bytovými jednotkami je ideální jako investice k následnému pronájmu. Skvělá lokalita a úžasný výhled na moře dodávají…

Čtěte více

10 021 875 Kč

375 000 €

342 429 £

443 740 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Jedinečná vila s plochou cca 250 m² a se 3 samostatnými apartmány se nachází necelých 5 minut chůze od pláže a může se pochlubit nádherným výhledem na moře. Vila byla postavena v roce 1985, rozsáhlou renovací prošla v roce 2006. Každý z apartmánů má vstupní halu, obývací pokoj s jídelnou, kuchyň, 2 ložnice a koupelnu. Byty v prvním a ve druhém patře mají navíc balkon. K bytu v nejvyšším patře navíc ještě patří střeční terasa a úžasným výhledem a s grilem. Nemovitost se prodává zařízená a vybavená podlahovým vytápěním a klimatizací. Ideální příležitost jako investice k pronájmu nebo pro velké rodiny.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247