Zpět na výpis

Jedinečná vila s kotvištěm v Porto Santa Margherita

4 1 ano
ID: IT0856

Jedinečná třípatrová vila se soukromým kotvištěm pro lodě a se 3 terasami se nachází ve vyhledávané lokalitě Porto Santa Margherita…

Čtěte více

5 427 450 Kč

210 000 €

182 013 £

253 252 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato prostorná vila se nachází přímo u moře ve vyhledávané oblasti Porto Santa Margherita a majiteli nabízí soukromé kotviště pro loď, k dispozici je také společný bazén v rezidenci.

Vila má tři patra a rozkládá se na ploše 80 m2. V přízemí je vchod do domu, pokoj, který je vhodné využívat jako obývací pokoj nebo pro posezení s přáteli, koupelna a vstup na zahradu s kotvištěm pro lodě. V prvním patře se nachází obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem a menší terasa s příjemným výhledem na řeku. V druhém podlaží lze nalézt 2 dvoulůžkové a 1 jednolůžkovou ložnici, koupelnu a terasu. Ve třetím podlaží je podkrovní ložnice s manželskou postelí, vlastní koupelnou a terasou, která poskytuje nádherný panoramatický výhled na zeleň a řeku.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247