Zpět na výpis

Jedinečná vila na pláži v Guadalmina Baja

9 1 ano 10m
ID: SP0438

Opravdu skvostná vila přímo na pláži nacházející se na hranici mezi Guadalmina Baja a Casasola…

Čtěte více

261 900 000 Kč
9 700 000 €

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Skutečně jedinečná vila se nachází na hranici mezi Guadalmina Baja a Casasola a těší se výhledem na golfové hřiště, hory a moře. Tato nemovitost je rozdělena na hlavní vilu, kde je k dispozici 6 ložnic s vlastní koupelnou, a na vilu pro hosty, kde naleznete 3 ložnice s vlastní koupelnou. Samozřejmostí je ubytování pro personál. Vila byla zcela zrekonstruována na nejvyšší možné úrovni. Hlavní vila má křídlo vhodné pro děti nebo pro hosty, kde se nachází 4 ložnice, každá s vlastní koupelnou. Dále je v této části k dispozici TV místnost, jídelní kout, bazén a kryté terasy. Další 2 ložnice zaujímají horní patro. Jedna z těchto ložnice nabízí velkou šatnu, velkolepou koupelnu, velkou terasu a schodiště vedoucí přímo k hlavnímu bazénu. Obývací pokoj a jídelní kout vás okouzlí vstupem na předzahrádku a terasu. V těsné blízkosti hlavního oývacího pokoje se nachází útulná TV místnost a kancelář. Pro zaměstnance je zde ubytování a strážní domek.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247