Zpět na výpis

Jedinečná nemovitost s nejlepším výhledem v Toskánsku

6 1 ano 5 000m
ID: IT0494

Tato vila se nachází na vlastním toskánském kopečku asi 5km od moře. Nabízí naprosto jedinečný výhled více než 180° na moře, vzadu na apuánské Alpy a dále na kamenné středověké městečko, ke kterému lze z vily dojít pěšky. Snaha o rychlý prodej, proto velmi nízká cena.

Čtěte více

92 067 500 Kč

3 500 000 €

3 020 885 £

4 178 429 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila byla postavena pro vlastní užití jedním z nejvýznamnějších místních podnikatelů a má proto pozemek, který je naprosto jedinečný. Nachází se na vlastním kopečku pouze 5km od moře a 2km od slavného městečka Pietrasanta. Vyvýšená poloha nad přímořskou rovinou zajišťuje jeden z nejlepších výhledů v celém Toskánsku. Směrem k moři je výhled přes 180° od Ligurie až po jižní Toskánsko a za jasných dnů je vidět Korsika a Elba. Do strany je překrásný, typicky toskánský výhled na kamenné městečko Monteggiori, které je pouze 20 minut chůze od domu (5 minut chůze od konce pozemku) a kde je základní občanská vybavenost. Ze zadní strany domu je výhled na zelené kopce apuánských Alp s kamennými vrcholky. Samotná vila byla postavena z nejkvalitnějích materiálů a rozkládá se na 470m2. Kromě toho má 300m2 v bývalé zemědělské budově, která může být v budoucnu přeměněna na další obytné plochy. Dále je na pozemku další annex o velikosti 60m2. Celá vila je na kopci porostlém olivami o ploše 40 000m2, který zajišťuje úplné soukromí pro majitele. Je zde i 17-metrový bazén s panoramatickým výhledem na moře.Vila je postavena v kopci asi 5 km od moře. V přízemí je velká obytná místnost s barem sklípek, příslušenství, zimní zahrada a veranda. Dále jsou zde úložné prostory a technické místnosti. V prvním patře je 100-metrový obývací pokoj, kuchyně, jídelna, koupelna a 2 terasy s výhledem na moře. V horním patře jsou dnes 4 ložnice, 3 koupelny a velké terasy s různou orientací tak, aby si majitelé užili jedinečných výhledů. Majitel vily bohužel zemřel a jeho žena chce rychle prodat a vrátit se do rodné Ameriky. Proto prodává za extrémně nízkou cenu. Nemovitost je proto i skvělou investicí pro někoho, kdo chce vilu rychle přeprodat za cenu odhadovanou na 5-10 milionů EUR. Vila a výhledy jsou mnohem krásnější ve skutečnosti než na fotkách.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247