Zpět na výpis

Jedinečná nemovitost s nejlepším výhledem v Toskánsku

6 1 ano 5 000m
ID: IT0494

Tato vila se nachází na vlastním toskánském kopečku asi 5km od moře. Nabízí naprosto jedinečný výhled více než 180° na moře, vzadu na apuánské Alpy a dále na kamenné středověké městečko, ke kterému lze z vily dojít pěšky. Snaha o rychlý prodej, proto velmi nízká cena.

Čtěte více

89 617 500 Kč

3 500 000 €

3 162 003 £

3 925 599 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato vila byla postavena pro vlastní užití jedním z nejvýznamnějších místních podnikatelů a má proto pozemek, který je naprosto jedinečný. Nachází se na vlastním kopečku pouze 5km od moře a 2km od slavného městečka Pietrasanta. Vyvýšená poloha nad přímořskou rovinou zajišťuje jeden z nejlepších výhledů v celém Toskánsku. Směrem k moři je výhled přes 180° od Ligurie až po jižní Toskánsko a za jasných dnů je vidět Korsika a Elba. Do strany je překrásný, typicky toskánský výhled na kamenné městečko Monteggiori, které je pouze 20 minut chůze od domu (5 minut chůze od konce pozemku) a kde je základní občanská vybavenost. Ze zadní strany domu je výhled na zelené kopce apuánských Alp s kamennými vrcholky. Samotná vila byla postavena z nejkvalitnějích materiálů a rozkládá se na 470m2. Kromě toho má 300m2 v bývalé zemědělské budově, která může být v budoucnu přeměněna na další obytné plochy. Dále je na pozemku další annex o velikosti 60m2. Celá vila je na kopci porostlém olivami o ploše 40 000m2, který zajišťuje úplné soukromí pro majitele. Je zde i 17-metrový bazén s panoramatickým výhledem na moře.Vila je postavena v kopci asi 5 km od moře. V přízemí je velká obytná místnost s barem sklípek, příslušenství, zimní zahrada a veranda. Dále jsou zde úložné prostory a technické místnosti. V prvním patře je 100-metrový obývací pokoj, kuchyně, jídelna, koupelna a 2 terasy s výhledem na moře. V horním patře jsou dnes 4 ložnice, 3 koupelny a velké terasy s různou orientací tak, aby si majitelé užili jedinečných výhledů. Majitel vily bohužel zemřel a jeho žena chce rychle prodat a vrátit se do rodné Ameriky. Proto prodává za extrémně nízkou cenu. Nemovitost je proto i skvělou investicí pro někoho, kdo chce vilu rychle přeprodat za cenu odhadovanou na 5-10 milionů EUR. Vila a výhledy jsou mnohem krásnější ve skutečnosti než na fotkách.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247