Zpět na výpis

Jedinečná historická budova mlýna v toskánské oblasti Lucca

4
ID: IT0521

Jedinečná historická nemovitost, původně mlýn, skládající se ze tří samostatných apartmánů, zasazená do krásné okolní krajiny oblasti Lucca v Toskánsku…

Čtěte více

21 612 500 Kč

875 000 €

742 647 £

937 920 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato mimořádná nemovitost, která původně sloužila jako mlýn, byla plně a citlivě zrekonstruována svými současnými vlastníky, kteří provedli v nedávné době pečlivou renovaci se zachováním původního charakteru a prvků nemovitosti včetně podlahové dlažby, dřevěných stropních trámů a kamenného schodiště. K nemovitosti náleží pozemek o rozloze 6000 m² včetně krásné zahrady v její zadní části. Mlýn se těší rovněž z osobité terasy s pergolou a výhledem na řeku, která je ideálním místem pro venkovní občerstvení za zvuku šumění vody. Uvnitř je nemovitost rozdělena na tři apartmány s možností spojit jednotky na prvním a druhém patře do jednoho celku a vytvořit tak rodinný prostor. V přízemí je potom menší byt a nachází se zde také prádelna a místnost, ve které najdete pec na pizzu a také původní mlýnský kámen. V horním, druhém podlaží se nachází apartmán sestávající z otevřeného prostoru kuchyně s jídelní a obytnou částí a s krbem. Dále zde najdeme dvě ložnice a dvě koupelny. Apartmán na prvním podlaží sestává z obývacího pokoje s krbem, ze studovny, prostorné kuchyně s jídelním prostorem, koupelny a ložnice. V menším bytě v přízemí se nachází malá kuchyně, ložnice a koupelna. V blízkosti nemovitosti stojí ruina ze 14 století, o které se předpokládá, že byla původním mlýnem. Tato stavba by vyžadovala plnou renovaci. Nemovitost je ideální pro ty, kdo hledají klidné místo, a přitom nechtějí být daleko od okolního světa. Má také vysoký investiční potenciál. Tento jedinečný dům leží mezi kopci oblasti Lucca v krásné toskánské krajině. Centrum města Lucca je vzdálené jen 15 km a je snadno dosažitelné během 20-30 minut jízdy. Oblast Lucca tvoří malebná nížina obklopená vrchovinou. Na místních vrcholcích jsou rozeseté aristokratické vily, staré středověké kostely, malá historická města a dále vinice a olivové háje. Všechny tyto prvky vykreslují charakteristickou tvář krajiny, která činí Toskánsko proslulé po celém světě. Vzhledem k příznivé geografické poloze jsou pro návštívení snadno dosažitelná krásná toskánská města i pobřeží. Mezinárodní letiště v Pise je vzdálené jen 30 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247