Zpět na výpis

Jedinečná historická budova mlýna v toskánské oblasti Lucca

4
ID: IT0521

Jedinečná historická nemovitost, původně mlýn, skládající se ze tří samostatných apartmánů, zasazená do krásné okolní krajiny oblasti Lucca v Toskánsku…

Čtěte více

22 601 250 Kč

875 000 €

786 103 £

994 948 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tato mimořádná nemovitost, která původně sloužila jako mlýn, byla plně a citlivě zrekonstruována svými současnými vlastníky, kteří provedli v nedávné době pečlivou renovaci se zachováním původního charakteru a prvků nemovitosti včetně podlahové dlažby, dřevěných stropních trámů a kamenného schodiště. K nemovitosti náleží pozemek o rozloze 6000 m² včetně krásné zahrady v její zadní části. Mlýn se těší rovněž z osobité terasy s pergolou a výhledem na řeku, která je ideálním místem pro venkovní občerstvení za zvuku šumění vody. Uvnitř je nemovitost rozdělena na tři apartmány s možností spojit jednotky na prvním a druhém patře do jednoho celku a vytvořit tak rodinný prostor. V přízemí je potom menší byt a nachází se zde také prádelna a místnost, ve které najdete pec na pizzu a také původní mlýnský kámen. V horním, druhém podlaží se nachází apartmán sestávající z otevřeného prostoru kuchyně s jídelní a obytnou částí a s krbem. Dále zde najdeme dvě ložnice a dvě koupelny. Apartmán na prvním podlaží sestává z obývacího pokoje s krbem, ze studovny, prostorné kuchyně s jídelním prostorem, koupelny a ložnice. V menším bytě v přízemí se nachází malá kuchyně, ložnice a koupelna. V blízkosti nemovitosti stojí ruina ze 14 století, o které se předpokládá, že byla původním mlýnem. Tato stavba by vyžadovala plnou renovaci. Nemovitost je ideální pro ty, kdo hledají klidné místo, a přitom nechtějí být daleko od okolního světa. Má také vysoký investiční potenciál. Tento jedinečný dům leží mezi kopci oblasti Lucca v krásné toskánské krajině. Centrum města Lucca je vzdálené jen 15 km a je snadno dosažitelné během 20-30 minut jízdy. Oblast Lucca tvoří malebná nížina obklopená vrchovinou. Na místních vrcholcích jsou rozeseté aristokratické vily, staré středověké kostely, malá historická města a dále vinice a olivové háje. Všechny tyto prvky vykreslují charakteristickou tvář krajiny, která činí Toskánsko proslulé po celém světě. Vzhledem k příznivé geografické poloze jsou pro návštívení snadno dosažitelná krásná toskánská města i pobřeží. Mezinárodní letiště v Pise je vzdálené jen 30 km.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247