Zpět na výpis

Jedinečná a luxusní vila s bazénem a výhledem na moře v Boliqueime

4 1 ano
ID: PT0221

Tato nádherná a jedinečná vila se nachází ve vesničce Boliqueime, jen pár minut od města Vilamoura, kde najdete krásně zlaté pláže a portugalské restaurace.

Čtěte více

32 210 750 Kč

1 325 000 €

1 101 976 £

1 503 279 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tato luxusní vila se nachází v půvabné vesnici Boliqueime, jen 3 minuty chůze od centra vesnice a 10 minut jízdy od rušného města Vilamoura, kde naleznete přístav, portugalské restaurace, zlaté písečné pláže a golfové hřiště. Vila se nachází ve vyvýšené poloze s výhledem na jih. Přístup k nemovitosti je po asfaltové zpevněné komunikaci. K objektu je připojena veškerá veřejná infrastruktura (voda, kanalizace, elektřina, telekomunikace a internet). Plocha pozemku je 1600 m2 a hrubá zastavěná plocha je 650 m2.

Vstup do domu má působivý kachlový strop, přímý vstup je do obývacího pokoje s výhledem do zahrady a schodištěm do prvního patra. V přízemí se nachází velká kuchyň s lakovanými skříněmi, centrální ostrůvek, žulové pracovní desky a spotřebiče značky Bosch. Z kuchyně je přímý vstup na venkovní terasu s pergolami a s výhledem do zahrady a na bazén. Na vnitřní prostor navazuje velký otevřený prostor (jídelna, obývací pokoj s uzavřeným krbem a barová část, vše do zahrady). V přízemí se nachází také ložnice pro hosty s výhledem do zahrady. První patro se skládá ze tří ložnic: ložnice orientovaná na sever s vlastní koupelnou, ložnice orientovaná na jih s vlastní koupelnou a šatnou a hlavní ložnice s vlastní koupelnou. Další schodiště vede na střešní terasu, která nabízí nádherný výhled na krajinu a oceán.

Vila zahrnuje velmi velký suterén a garáž, kde můžete snadno zaparkovat tři auta. Tato jedinečná vila byla postavena a zkolaudována v roce 2015.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247