Zpět na výpis

Investiční pozemek v jedinečné lokalitě, Mersinlik

100m
ID: NC0004

Čtěte více

20 618 194 Kč

795 455 €

703 885 £

926 161 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Tyto nádherné stavební pozemky 100m od moře se nachází uprostřed ochranného pásma, a proto okolo nich nebude již možné nic stavět. Jsou 20 minut jízdy od golfového hřiště Esentepe Golf a 20 minut od Karpaz Gate Marina. Možnost 50% hypotéky na 5 let. Skvělá investice.Necelou hodinu jízdy od několika mezinárodních letišť s dobrým spojením z ČR a sousedních zemí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247