Zpět na výpis

Investiční hotelové pokoje u pláže Dona Ana

1 1 ano 200m
ID: PT0190

Nabízíme příležitost investice do hotelových pokojů v novém rezortu u pláže a s výhledem na moře ve vyhledávané lokalitě na Algarve.Kombinace plně spravováného pronájmu a vlastního užití. Garance výnosů min. 7%!

Čtěte více

3 901 565 Kč

149 000 €

134 324 £

175 257 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Nadmíru zajímavý investiční projekt vzniká u jedné z nejkrásnějších pláží Dona Ana u portugalského Lagosu. Osvědčený developer zde provádí kompletní přestavbu hotelového komplexu s možností zakoupit jednotlivé, plně zařízené, pokoje za ceny 149 - 229 000 EUR, z nichž velká část má krásné výhledy na moře. Hotelová budova se nachází v klidné lokalitě na okraji Lagosu, méně než 200m od písečné pláže Dona Ana, jedné z nejkrásnějších v oblasti. V hotelu budou 4 bazény (včetně jednoho krytého), restaurace, spa, wellness, health klub, dětský klub a parkování. Budou zde i prostory pro pořádání konferencí a různých oslav. Majitelé pokojů se o ně nemusí vůbec starat. Budou pouze dostávat výnosy s min. 7% garance a mají možnost sami bezplatně svůj pokoj využít až 14 dnů v roce v nízké sezóně. Pokoje budou plně zařízeny kvalitním nábytkem, budou mít klimatizaci, minibar a kávovar. Dokončení komplexu nejpozději před zimou 2020.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247