Zpět na výpis

Investice s vysokým výnosem přímo u moře

1-2 1m
ID: GE0001

Zajímavý nový projekt od československého developera v nové rekreační oblasti Shekvetili přímo na pobřeží Černého moře je již skoro dostavěn a nabízí garantované výnosy vyšší než 10% za rok....

Čtěte více

1 270 023 Kč

49 102 €

44 258 £

55 713 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775  971 247

Tento projekt vzniká přímo na pobřeží Černého moře, v oblasti s velkým turistickým zájmem, která se teprve rozvíjí. Projekt je rozdělen do několika bytových budov s menšími, pro pronájem ideálními byty, které budou spravovány profesionální agenturou za účelem maximalizace výnosů, které se dle odhadu developera mají pohybovat ve výší 12-15% za rok. Developer garantuje výši minimálně 10% a odkup za vyšší cenu v budoucnu. Byty se prodávají nezařízené, ale developer nabízí balíčky vybavení. Užití k vlastní rekreaci je také možné, a to i výhradní. Místo je velmi zajímavé pro investice, protože teprve nedávno dostalo status rekreační oblasti a směřujeme se mnoho dotací. V okolí vznikne golfové hřiště, spa a mnoho obchodů a restaurací.

Související lokality

Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247