Zpět na výpis

Investice s 10% ročním výnosem

1 1
ID: UK0024

Investujte do lázeňského resortu v jedné z nejpůvabnějších částí Anglie se smluvně zajištěnou návratností 10% za rok se skvělými daňovými podmínkami...

Čtěte více

1 325 445 Kč - 2 954 880 Kč

51 136 € - 114 000 €

45 249 £ - 100 877 £

59 538 $ - 132 732 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Renomovaný developer a provozovatel luxusních rekreačních zařízení po celé Anglii nabízí jedinečnou příležitost investovat do hotelového pokoje v jím renovovaném vyhlášeném lázeňském hotelu v nádherné poloze s výhledem na světoznámý Lake District. V romantickém hotelu uprostřed upravených zahrad vzniknou rekonstrukcí pokoje, které budou nabízeny investorům a pro ně nadále spravovány v rámci vedení luxusního spa hotelu. Investoři pak bez jakýkoli dalších starostí budou pobírat čistý, smluvně zaručený, výnos 10% ročně. Po deseti letech užívání má developer právo na zpětný odkup investice od investora za 125% původní kupní ceny. Hotel s 86 pokoji bude plně transformován na luxusní sídlo se 2 restauracemi, lounge barem, konferenčními prostory a vysoce kvalitním wellness spa. Okolí nabízí vyjížďky po jezerech, procházky a túry v kopcích Lake Districtu a vlastivědné návštěvy památek (Hadrianova zeď, hrad Carlisle a mnoho dalších).
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247