Zpět na výpis

Investice do luxusního hotelu se skvělou návratností

1 1
ID: UK0023

Výborná investice s 10% smluvně zajištěnou roční návratností do hotelového pokoje v luxusním 5-hvězdičkovém venkovském hotelu v jedné z nejatraktivnějších lokalit Velké Británie...

Čtěte více

2 040 000 Kč - 4 320 000 Kč
68000 GBP

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Příležitost investovat do projektu vedeného osvědčeným britským developerem, který se specializuje na investice do luxusních venkovských sídel v Británii. Tento luxusní hotel vzniká reformou zámeckého hotelu 2 hodiny od Londýna uprostřed krásné krajiny v okolí proslulého městečka Stratford-upon-Avon, rodiště Williama Shakespeara. Investoři si mohou vybrat z jednoho ze 3 druhů luxusních pokojů, které pak budou vedeny na jejich jméno v katastru nemovitostí. Celý hotel je spravován firmou provozující hotel, která se postará o veškerý provoz a vy budete pouze pobírat čisté výnosy z Vaší investice ve výši 10% za rok. Tyto výnosy jsou smluvně zaručeny. Po 10-letech máte právo, aby developer odkoupil od Vás zpět tento pokoj za 125% původní kupní ceny. Pokoj ale můžete odprodat i dříve. Zařízení pokojů v luxusním historickém stylu se všemi výdobytky moderní techniky, bude již v ceně. V hotelu, který je v oblasti se spoustou turistických zajímavostí, probíhají konference, svatby a je zde vyhlášené wellness a spa. V objektu bude fungovat sofistikovaná restaurace nebo bar. Hotel je umístěn uprostřed nádherných zahrad s výhledem na okolní idylickou kopcovitou krajinu.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Služby Domus Global byly perfektní. Výběr nemovitostí od nich byl mnohem širší než od konkurence a nakonec pro nás vyhledali nemovitost naprosto podle našich představ. Celý kupní proces proběhl hladce a veškerá asistence byla zahrnuta v ceně. 

Zuzana, bankéřka z Prahy

Když jsme se s manželkou rozhodli, že si na důchod pořídíme nemovitost ve Španělsku, byli jsme ujišťováni, že je to snadné. Ano, je to snadné, ale když se obrátíte na skutečné odborníky. To my jsme naštěstí udělali. Firma Domus-global cz a její majitelka Hana Čmakalová prakticky všechno zařídila za nás a my si nyní plníme svůj sen. Byli jsme pravidelně informováni o situaci a postupu koupě našeho domu. Profesionální přístup, ochota a milé chování nás přesvědčily, že naše volba byla správná. Paní Hano, díky.

Jan a Eva Nádvorníkovi, Praha

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247