Zpět na výpis

Impozantní vila v Quartu Sant'Elena jen 100 metrů od moře

7 1 100m
ID: IT1028

Elegantní vila v oblasti Quartu Sant'Elena jen pár kroků od moře

Čtěte více

70 742 000 Kč

2 800 000 €

2 396 734 £

2 984 013 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Impozantní vila v luxusním elegantním stylu ve výborné poloze jen asi 100 metrů od moře v oblasti Quartu Sant'Elena.

LOKALITA: Quartu Sant'Elena se nachází na jižním pobřeží Sardinie pouhých 7km východně od hlavního města Cagliari, takže z letiště dorazíte do domu jen za několik minut. Pobřeží mezi Cagliari a Quartu Sant'Elena lemuje krásná písečná pláž Spiaggia Poetto, ideální pro rodiny s dětmi. Díky centrální pozici uprostřed jižního pobřeží jednoduše dojedete jak na vyhlášené pláže u města Villasimius tak na jihozápadní pláže v oblasti Chia.

POPIS NEMOVITOSTI: Design vily snoubí klasickou eleganci s moderní technikou a vzdušnými světlými prostory. Vila s celkovou výměrou asi 670m2 je obklopená příjemnou zahradou, které dominuje bazén a krásné palmy a olivovníky, pod kterými v horkých letních dnech najdete příjemný stín. Na dvou podlažích se rozkládá reprezentativní obývací pokoj s moderně vybavenou kuchyní, 6 ložnic a 7 koupelen/WC. Pokoje i koupelny jsou velkoryse řešené se spoustou úložného prostoru. Veranda a balkony nabízejí ideální prostor pro venkovní stolování.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528