Zpět na výpis

Impozantní vila v Quartu Sant'Elena jen 100 metrů od moře

7 1 100m
ID: IT1028

Elegantní vila v oblasti Quartu Sant'Elena jen pár kroků od moře

Čtěte více

69 048 000 Kč

2 800 000 €

2 499 204 £

2 700 880 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Zuzana Čmakalová
602 387 528

Impozantní vila v luxusním elegantním stylu ve výborné poloze jen asi 100 metrů od moře v oblasti Quartu Sant'Elena.

LOKALITA: Quartu Sant'Elena se nachází na jižním pobřeží Sardinie pouhých 7km východně od hlavního města Cagliari, takže z letiště dorazíte do domu jen za několik minut. Pobřeží mezi Cagliari a Quartu Sant'Elena lemuje krásná písečná pláž Spiaggia Poetto, ideální pro rodiny s dětmi. Díky centrální pozici uprostřed jižního pobřeží jednoduše dojedete jak na vyhlášené pláže u města Villasimius tak na jihozápadní pláže v oblasti Chia.

POPIS NEMOVITOSTI: Design vily snoubí klasickou eleganci s moderní technikou a vzdušnými světlými prostory. Vila s celkovou výměrou asi 670m2 je obklopená příjemnou zahradou, které dominuje bazén a krásné palmy a olivovníky, pod kterými v horkých letních dnech najdete příjemný stín. Na dvou podlažích se rozkládá reprezentativní obývací pokoj s moderně vybavenou kuchyní, 6 ložnic a 7 koupelen/WC. Pokoje i koupelny jsou velkoryse řešené se spoustou úložného prostoru. Veranda a balkony nabízejí ideální prostor pro venkovní stolování.

Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Zuzana Čmakalová
602 387 528