Zpět na výpis

Impozantní toskánská vila ponořená ve vinicích Bolgheri

6 1 ano
ID: IT0642

Majestátní vila v Bolgheri vinicích na prodej

Čtěte více

51 786 000 Kč

2 100 000 €

1 874 403 £

2 025 660 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úžasná typicky toskánská zcela zrenovovaná vila v záviděníhodné poloze ponořená do vinic světoznámých vín Bolgheri, jen nedaleko od moře. Bolgheri je světově známé díky produkci výborných tzv. super-toskánských vín, jako například Sassicai nebo Ornellaia. V bezprostřední blízkosti se nachází roztomilé městěčko Castagnetto Carducci s obchody, restauracemi a typickými toskánskými zákoutími.Tato jedinečná nemovitost je obklopena velkou zahradou s bazénem a má výhled na moře. V zahradě rostou olivové stromy. Tato majestátní vila s užitným prostorem 330m2 byla kompletně zrenovována před 4 lety se zachováním typickým toskánských prvků jako jsou dřevěné stropy, viditelná dlažba a další detaily. Budova je rozdělena na 2 oddělené části, každá s vlastním vchodem. V jedné části naleznete vstupní předsíń, velký obývací pokoj s koupelnou v přízemí, 3 ložnice a 2 koupelnz v prvním patře a další ložnice v podkroví. V druhé části je pak velký obývací pokoj, kuchyně a koupelna v přízemí, 3 ložnice a koupelna v prvním patře. Nemovitost je perfektně vybavena, má veknovní osvětlení a 2 automatické branky. Toto je vskutku unikátní nemovitost v bezvadné poloze v srdci Toskánska blízko u moře - perfetkní buď jako prázdninová rezidence pro větší rodinu nebo také na pronájem turistům díky oddělení budovy do dvou částí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Pro nákup horského bytu v italských Alpách jsem oslovil několik realitních agentur, ale zakrátko se ukázalo, že Domus-Global je jednoznačná špička v oboru. Profesionální, ale velmi osobní přístup, neúnavná práce paní Čmakalové a naprosté respektování mých požadavků na hledaný objekt.

Nákup zahraniční nemovitosti pro mě tak nebyl o nic obtížnější než nákup v tuzemsku. Navíc ale díky přístupu Domus-Global byl pro naší rodinu spíše zábavným dobrodružstvím, protože veškeré starosti hravě řešila paní Čmakalová.

Za mě jednoznačně doporučuji všem nadšencům, kteří sní o vlastním bydlení v Alpách.

Pavel, Praha-západ

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247