Zpět na výpis

Impozantní toskánská vila ponořená ve vinicích Bolgheri

6 1 ano
ID: IT0642

Majestátní vila v Bolgheri vinicích na prodej

Čtěte více

49 497 000 Kč

2 100 000 €

1 812 745 £

2 244 864 $

CZK | EUR | GBP | USD

Objednejte si prohlídku

Zaujala vás tato nemovitost a chcete si ji osobně prohlédnout? Zavolejte a domluvíme se na prohlídce. Prodej této nemovitosti zajišťuje:

Hana Čmakalová
+420 775 971 247

Úžasná typicky toskánská zcela zrenovovaná vila v záviděníhodné poloze ponořená do vinic světoznámých vín Bolgheri, jen nedaleko od moře. Bolgheri je světově známé díky produkci výborných tzv. super-toskánských vín, jako například Sassicai nebo Ornellaia. V bezprostřední blízkosti se nachází roztomilé městěčko Castagnetto Carducci s obchody, restauracemi a typickými toskánskými zákoutími.Tato jedinečná nemovitost je obklopena velkou zahradou s bazénem a má výhled na moře. V zahradě rostou olivové stromy. Tato majestátní vila s užitným prostorem 330m2 byla kompletně zrenovována před 4 lety se zachováním typickým toskánských prvků jako jsou dřevěné stropy, viditelná dlažba a další detaily. Budova je rozdělena na 2 oddělené části, každá s vlastním vchodem. V jedné části naleznete vstupní předsíń, velký obývací pokoj s koupelnou v přízemí, 3 ložnice a 2 koupelnz v prvním patře a další ložnice v podkroví. V druhé části je pak velký obývací pokoj, kuchyně a koupelna v přízemí, 3 ložnice a koupelna v prvním patře. Nemovitost je perfektně vybavena, má veknovní osvětlení a 2 automatické branky. Toto je vskutku unikátní nemovitost v bezvadné poloze v srdci Toskánska blízko u moře - perfetkní buď jako prázdninová rezidence pro větší rodinu nebo také na pronájem turistům díky oddělení budovy do dvou částí.
Časté otázky o koupi
Co o nás řekli naši klienti

Rádi bychom velmi poděkovali realitní společnosti DOMUS-GLOBAL a především paní Zuzaně Čmakalové za velmi precizní a profesionální přístup nejen při pořizování domu v Itálii, ale i za následné jednání s tamními úřady. Moc si ceníme toho, že zaplacením provize jejich práce neskončila, jak to bohužel bývá dnes zvykem. Přejeme jim hodně spokojených zákazníků, zaslouží si to.

Ivana a Tomáš K., Kolín

další...

Odešlete poptávku nebo nám rovnou zavolejte

Hana Čmakalová
+420 775 971 247